Статті адвоката Катерини Бежанової

Послуга "Сімейний адвокат"
Послуга "Сімейний адвокат"
Що робити, якщо сімейне життя виявилось не коробкою з цукерками і не кошиком з подарунками? Ви розійшлися з партнером, з яким не були в офіційному шлюбі і не знаєте як поділити майно? Ви не знаєте як захистити права Вашої дитини? Що робити, щоб отримати дозвіл на вивіз дитини за кордон? Про це потурбується сімейний адвокат. 
Відшкодування ПДВ

Шановні читачі та підприємці – платники податку на додану вартість!

Хочемо нагадати про існуючий порядок відшкодування ПДВ з державного бюджету й пропонуємо письмову консультацію особистого адвоката Катерини Бєжанової. У разі запитань чи необхідності допомоги Ви завжди можете звернутися за телефоном 063-222-78-22.

Ответственность свидетеля за ложные показания: особенности наказания, исключения из правил
Ответственность свидетеля за ложные показания: особенности наказания, исключения из правил
Свидетели, которые привлекаются для дачи показаний в рамках уголовных или гражданских производств, могут искажать информацию или предоставлять неверные данные. Поскольку в результате таких действий следствие может оказаться под угрозой, в Уголовном кодексе Украины предусмотрена ответственность за дачу заведомо ложных показаний свидетелем. В этой статье я расскажу Вам, когда наступает уголовная ответственность, в чем она выражается, и когда можно избежать наказания.
Телефони:
Юридична консультація

Відправте заявку і я зв'яжуся з вами