Послуга "Сімейний адвокат"

Послуга "Сімейний адвокат"

Як багато питань виникає «до» та «в процесі» сімейного життя. Усі люди різні, і дуже часто ми очікуємо від партнера того, що він не в змозі нам дати. Або навпаки, Ви не маєте бажання/здатності забезпечити потреби своєї «половинки». В багатьох людей саме це є поштовхом до різноманітних форм поведінки в родині, що своїм результатом має конфлікти, зради або постійне незадоволення. Страждають при цьому всі – і подружжя, незалежно від того в офіційному воно перебуває шлюбі чи «цивільному», і діти. І якщо приймається рішення щодо припинення таких відносин – розпочинається не надто приємний юридичний процес – розлучення, розподіл майна (особливо проблемний, якщо воно оформлено лише на 1-го члена родини, коли інший – державний службовець або політик, що не хоче привертати увагу до своїх приватних питань), «розподіл» дітей, аліменти та утримання.

Особливої уваги та актуальності набуло питання отримання дозволу на вивіз дитини за кордон, у випадку, коли один з подружжя заперечує проти цього. 

Ми пропонуємо поради та допомогу в зазначених питаннях і не лише в них.

Складання, шлюбних угод (до шлюбу і вже в шлюбі), всиновлення, розподіл майна подружжя, встановлення майна, що є спільним, угоди про догляд (утримання) за людьми похилого віку або таких, що потребують спеціального догляду, консультації з управління майном, супровід ЕКЗ (екстракорпоральне (штучне) запліднення) та інше.

У разі, якщо Ви мрієте та плануєте навчати дитину за кордоном – ми проконсультуємо Вас про ризики та кар’єрні перспективи після здобутої освіти у різних країнах, можливості отримати стипендію у різних ВНЗ тощо.
Наша команда має тривалий досвід роботи не тільки в Харкові, а й у місті Київ, Полтавській, Донецькій, Луганській та Дніпропетровських областях.

А для тих, хто впевнено та щасливо почувається у своїй родині – пропонуємо унікальну послугу «Сімейний Адвокат». Повноцінний захист Ваших прав та інтересів, а також усіх членів Вашої родини за фіксовану абонплату. Ви не витрачатимете час на спори з сусідами, ЖЕКами, роботодавцем, медичними та освітніми закладами. Усі питання, що стосуються Вашого сімейного життя – професійно та конфіденційно будуть забезпечені порадою та/або допомогою. 

Пам’ятайте, що професія адвоката досить складна – ми повинні знати все про все (або швидко дізнатися), ми маємо вислухати всі Ваші переживання, дізнатися про всі проблеми та нещастя, що на Вас поклала доля та достовірно Вам розповісти, що і як можна зробити для покращення або зміни ситуації. Якісна консультація та допомога не можуть коштувати дешево. Найцінніша річ – це Ваше життя – воно одне і неповторне. 
Бажаємо всім успіху!

З повагою,

Практикуючий адвокат
Катерина Бєжанова
063-222-78-22

Теги украина развод харків алименты юрист киев розділ майна україна семейный аліменти поділ майна харьков сімейний всиновлення раздел имущества kateslaw усыновление розлучення київ адвокат
Телефони:
Юридична консультація

Відправте заявку і я зв'яжуся з вами