Оформлення тимчасового посвідчення на проживання в Україні

Про послугу

Отримання тимчасової посвідки на проживання (ВНЖ) в Україні є підтвердженням законного проживання іноземних громадян та осіб без громадянства на території України. Крім цього ВНЖ також на території України є документом, що засвідчує особу тієї людини, на ім'я якої її видано.

Для отримання тимчасового ВНЖ в Україні потрібна наявність відповідних підстав передбачених чинним законодавством України. Серед них найбільш популярними є:

- працевлаштування

- реєстрація бізнесу в Україні

- навчання у ВНЗ

- шлюб із громадянином України.

Рішення про оформлення та видачу тимчасового ВНЖ в Україні ухвалює міграційна служба за результатами розгляду поданих документів. Перелік документів необхідний для отримання ВНЖ в Україні є вичерпним, при цьому всі документи мають бути оформлені у відповідності до встановлених вимог. Будь-які відхилення від вимог, навіть ті, які можуть здатися несуттєвими, спричинять відмову в оформленні ВНЖ.

 

Послуга з отримання тимчасового ВНЖ в Україні включає консультування з  питань, що виникають у клієнта, підготовка пакету документів необхідного для подання до міграційної служби, юридичного супроводу в міграційній службі.

 

Про моїх клієнтів

Процедура отримання тимчасового ВНЖ в Україні є досить важкою особливо для тих, хто зіткнувся з нею вперше і не має необхідних юридичних знань та досвіду. Причинами цього є як надзвичайно суворі вимоги до оформлення документів, так і часові затрати.

За послугою отримання тимчасового посвідки до мене звертаються клієнти, які готові довірити турботи про дотримання всіх процедурних вимог досвідченому юристу. Найчастіше до мене звертаються люди, які, маючи іноземне громадянство, бажають працевлаштуватись або зареєструвати бізнес в Україні і без отримання ВНЖ їм не обійтися.

 

Чому клієнти обирають мене для співпраці

ясність та відкритість у роботі

оперативність надання послуг

не завищені ціни

завжди на зв'язку з клієнтом

мій клієнт завжди в курсі того на якому етапі виконання послуги, що надається йому

великий досвід роботи у своїй сфері

робота на результат із подальшим зверненням клієнта для надання інших юридичних послуг

 

Вартість послуги

Вартість моїх послуг з отримання тимчасового ВНЖ в Україні ви можете переглянути на сторінці "Прайс" мого сайту. Оплата попередня.

Консультування з питань отримання тимчасового ВНЖ в Україні може бути оплачено окремо. Під час консультації ви отримаєте підбір оптимальних умов для оформлення тимчасового ВНЖ в Україні, а також практичні поради щодо оформлення необхідного для подання до міграційної служби пакету документів. 

Якщо ви в подальшому вирішите замовити повний супровід оформлення ВНЖ, я відніму вартість раніше оплаченої консультації від вартості повного супроводу.

У вартість послуг не входять витрати на послуги перекладу та нотаріальні послуги – вони оплачуються окремо.

Також законодавчо передбачено державні платежі загальний розмір яких станом на кінець 2022 року становить 1300 грн.

 

Алгоритм роботи з вами

від моменту звернення та до отримання результату

1. Ваше звернення до мене зручним для вас способом.

2. Мій зворотний зв'язок з вами та обговорення з вами всіх нюансів подальшої співпраці.

3. Затребування необхідного від вас пакета документів та виставлення рахунку на оплату моїх послуг.

4. Підготовка необхідного для отримання тимчасового ВНЖ в Україні пакета документів та замовлення перекладу документів українською мовою.

5. Подача пакета документів до міграційної служби.

6. Отримання вами ВНЖ в Україні.

7. Моя вам подяка за можливість співпрацювати з вами і ваша мені - за оперативність та якість роботи.

 

Ви хочете отримати тимчасове посвідчення на проживання в Україні і при цьому заощадити власний час та кошти? Тоді ви зараз на правильному шляху, перебуваючи на моєму сайті. Я ціную кожного клієнта, можливість та час роботи з ним. Головне для мене, щоб ви отримали бажаний результат і надійного знайомого юриста в Україні в моїй особі, до якого ви зможете звернутися за юридичною допомогою надалі і якого ви рекомендуватимете знайомим.

Зв'язатися зі мною ви можете за номером телефону, вказаним нижче, у тому числі через Viber, WhatsApp або Telegram. Також ви можете заповнити форму зворотнього зв'язку внизу цієї сторінки сайту, і я зв'яжуся з вами в найкоротші терміни.

 

З повагою та настроєм на подальшу співпрацю

адвокат Катерина Бєжанова!

Телефони:
Юридична консультація

Відправте заявку і я зв'яжуся з вами