Оскарження рішення міграційної служби

Якщо ви отримали рішення міграційної служби, з яким ви не погоджуєтесь, ви маєте право і можливість оскаржити таке рішення в судовому або досудовому/адміністративному порядку.

Мова може йти про різні рішення міграційної служби:

рішення про відмову у наданні дозволу на імміграцію в Україну

рішення про скасування дозволу на імміграцію в Україну

рішення про відмову у визнанні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту

рішення про відмову у видачі посвідки на проживання в Україні

рішення щодо анулювання посвідки на проживання в Україні

Кожному зі своїх клієнтів я завжди повідомляю про можливість досудового оскарження рішення міграційної служби, але завжди повідомляю, що це малоефективний спосіб захисту своїх прав. Чому? Адміністративне оскарження відбувається шляхом подання скарги в рамках тієї ж системи міграційної служби та 1 зі 100 відсотків, що вашу скаргу задовольнять тому, що для міграційної це як визнати свою помилку що вони рідко, дуже рідко роблять.

 

Послуга з оскарження рішення міграційної служби передбачає правовий аналіз ситуації клієнта, надання консультації клієнту із опрацюванням стратегії роботи у майбутньому. Також у разі потреби я проводжу збір доказів, необхідних для оскарження рішення міграційної служби.

Надалі я формую та подаю позов до суду чи скаргу до міграційної служби з метою визнання рішення міграційною незаконним та зобов'язання вчинити певні дії. За потреби також супроводжую клієнта на етапі виконання судового рішення.

Для мене як адвоката в процесі оскарження головне дотримуватись встановлених строків та вимог до оформлення всіх юридичних документів, сформувати сильну правову позицію підкріплену доказами, яка дасть потрібний результат - рішення на користь мого клієнта.

 

Про моїх клієнтів

Це люди щодо яких було прийнято незаконне рішення міграційної служби, внаслідок чого їхні права були порушені та які готові боротися та захищати свої права.

 

Чому клієнти обирають мене для співпраці

ясність та відкритість у роботі

об'єктивність в оцінці перспектив роботи

оперативність надання послуг

не завищені ціни

завжди на зв'язку з клієнтом

мій клієнт завжди в курсі того на якому етапі виконання послуги, що надається йому

великий досвід роботи у своїй сфері

робота на результат із подальшим зверненням клієнта для надання інших юридичних послуг

 

Вартість послуги

Вартість послуги з оскарження рішення міграційної служби залежить від узгодженої з клієнтом стратегії та обсягу роботи, які мені належить зробити в рамках нашої співпраці. Тому пропоную вам зв'язатися зі мною та обговорити всі деталі вашої ситуації та побажань, після чого я зможу озвучити конкретну вартість моїх послуг.

Варто зазначити, що кожен випадок індивідуальний, але, як правило, зводиться до судового оскарження рішення міграційної служби. Чинне законодавство надає можливість за результатами розгляду справи в суді покласти всі ваші судові витрати, у тому числі судовий збір та витрати на правову допомогу, на відповідача – міграційну службу.

З розцінками на мої послуги ви можете ознайомитися на сторінці "Прайс" мого сайту.

 

Які документи потрібні від вас

В обов'язковому порядку знадобиться саме оскаржуване рішення для юридичного аналізу ситуації. Також мені знадобляться ваші паспортні дані для укладання з вами договору про надання вам юридичних послуг та представництва ваших інтересів.

Залежно від обставин, мені можуть знадобитися додаткові документи, повний перелік яких я зможу озвучити вам після повного юридичного аналізу вашої ситуації.

 

Алгоритм роботи з вами

від моменту звернення та до отримання результату

1. Ваше звернення до мене зручним для вас способом.

2. Мій зворотний зв'язок з вами та обговорення з вами всіх нюансів подальшої співпраці.

3. Затребування необхідного від вас пакета документів, проведення аналізу ситуації та узгодження з клієнтом стратегії роботи.

4. Підписання договору та виставлення рахунку на оплату моїх послуг.

5. Збір необхідних доказів, написання та подання всіх необхідних для оскарження рішення міграційної служби документів.

6. Представництво ваших інтересів у суді до моменту винесення рішення судом.

7. Отримання рішення суду, виконавчих листів та направлення рішення на виконання.

8. Моя вам подяка за можливість співпрацювати з вами і ваша мені - за оперативність та якість роботи.

 

Ви хочете оскаржити винесене щодо вас незаконне рішення міграційної служби? Тоді ви зараз на правильному шляху, перебуваючи на моєму сайті. Я ціную кожного клієнта, можливість та час роботи з ним.

Головне для мене, щоб ви отримали бажаний результат і надійного знайомого юриста в Україні в моїй особі, до якого ви зможете звернутися за юридичною допомогою надалі і якого ви рекомендуватимете знайомим.

Зв'язатися зі мною ви можете за номером телефону, вказаним нижче, у тому числі через Viber, WhatsApp або Telegram. Також ви можете заповнити форму зворотнього зв'язку внизу цієї сторінки сайту.

 

З повагою та настроєм на подальшу співпрацю

адвокат у міграційних справах Катерина Бєжанова!

Телефони:
Юридична консультація

Відправте заявку і я зв'яжуся з вами