Позбавлення батьківських прав

Про послугу

Дуже часто в сім'ях з дітьми після розлучення або погіршення відносин у сім'ї один із подружжя бажає позбавити другого батьківських прав. Це важке рішення, що іноді приймається на емоціях, але все ж варто пам'ятати, що позбавлення батьківських прав - це крайня міра, яка застосовується за наявності на те вагомих підстав.

Перелік підстав для позбавлення батьківських прав наведено у законодавстві вичерпно. Ознайомтеся з ним нижче і дайте насамперед собі чесну відповідь на запитання: чи мало місце з нижче перерахованого у вашій ситуації? Не варто перебільшувати як це намагаються зробити на емоціях багато батьків через особисті образи між подружжям - емоції не найкращий поводир при вирішенні таких питань. І це я говорю вам насамперед як людина, а потім уже як адвокат.

Мати/батько можуть через суд бути позбавлені батьківських прав, якщо вона/він:

не забрали дитину з пологового будинку або з іншої установи охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування

ухиляються від виконання своїх обов'язків з виховання дитини, забезпечення здобуття нею повної загальної середньої освіти

жорстоко поводяться з дитиною

є хронічними алкоголіками чи наркоманами

вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва

засуджено за скоєння умисного кримінального злочину щодо дитини.

Зверненню до суду з вимогою позбавлення батьківських прав передує комплекс робіт задля забезпечення підтвердження належними доказами наявності підстав позбавлення батьківських прав. Насамперед, йдеться про необхідність запиту документів та інформації шляхом направлення адвокатських запитів. Перелік таких документів та інформації залежить від того, яка підстава позбавлення батьківських прав має місце саме у вашому випадку.

Крім того, перед поданням позовної заяви про позбавлення батьківських прав до суду необхідно буде звернутися до органу опіки та піклування для отримання висновку про доцільність позбавлення другого з батьків батьківських прав. Цей документ хоч і обов'язковий при зверненні до суду, але має рекомендаційний характер.

Послуга з позбавлення батьківських прав передбачає правовий аналіз ситуації клієнта, надання консультації клієнту з опрацюванням стратегії роботи у майбутньому. Також я проводжу збір доказів, необхідних для звернення до суду. Надалі я готую та подаю необхідні документи до суду. За потреби також супроводжую клієнта на етапі виконання судового рішення.

 

Про моїх клієнтів

Найчастішими випадками звернення до мене за послугою юридичного супроводу позбавлення батьківських прав у суді є ті ситуації, коли один із батьків ухиляється від виконання своїх батьківських обов'язків – не бере участі у фізичному та духовному розвитку дитини, а також у забезпеченні дитини належною освітою та всіма необхідними благами , а то й зовсім не спілкується з дитиною і не знає, де вона і як.

Також в моїй адвокатській практиці мали місце складні випадки, коли один із батьків жорстоко поводив себе з дитиною.

 

Чому клієнти довіряють роботу мені

ясність та відкритість у роботі

об'єктивність в оцінці перспектив роботи

оперативність надання послуг

не завищені ціни

завжди на зв'язку з клієнтом

мій клієнт завжди в курсі того на якому етапі виконання послуги, що надається йому

великий досвід роботи у своїй сфері

робота на результат.

 

Вартість послуги

Вартість послуги зі стягнення аліментів через суд залежить від узгодженої з клієнтом стратегії та обсягу роботи, які мені належить зробити в рамках нашої співпраці. Тому пропоную вам зв'язатися зі мною та обговорити всі деталі вашої ситуації та побажань, після чого я зможу пропрацювати стратегію роботи та озвучити конкретну вартість моїх послуг. Попередня консультація безкоштовна.

У вартість послуги не включаються витрати на сплату судового збору. Усі реквізити на оплату судового збору з прорахунком його суми я вам надаю.

З розцінками на мої послуги ви можете ознайомитися на сторінці "Прайс" мого сайту.

Додатково зазначу, що чинне законодавство надає можливість за результатами розгляду справи в суді покласти всі ваші судові витрати, зокрема судовий збір та витрати на правову допомогу, на відповідача у справі.

 

Алгоритм роботи з вами

від моменту звернення та до отримання результату

1. Ваше звернення до мене зручним для вас способом.

2. Мій зворотний зв'язок з вами та обговорення з вами всіх нюансів подальшої співпраці.

3. Затребування необхідного від вас пакета документів, проведення аналізу ситуації та узгодження з клієнтом стратегії роботи.

4. Підписання договору та виставлення рахунку на оплату моїх послуг.

5. Збір необхідних документів, написання та подання позовної заяви до суду.

6. Представництво ваших інтересів у суді до моменту винесення рішення судом.

7. Отримання виконавчих листів та направлення судового рішення на виконання.

8. Моя вам подяка за можливість співпрацювати з вами і ваша мені - за оперативність та якість роботи.

 

Ви бажаєте позбавити другого із батьків батьківських прав? Тоді ви зараз на правильному шляху, перебуваючи на моєму сайті. Я ціную кожного клієнта, можливість та час роботи з ним.

Головне для мене, щоб ви отримали бажаний результат і надійного знайомого адвоката в моїй особі до якого ви зможете звернутися за юридичною допомогою надалі і якого ви рекомендуватимете знайомим.

Зв'язатися зі мною ви можете за номером телефону, вказаним нижче, у тому числі через Viber, WhatsApp або Telegram. Також ви можете заповнити форму зворотнього зв'язку внизу цієї сторінки сайту, і я зв'яжуся з вами в найкоротші терміни.

 

З повагою та настроєм на подальшу співпрацю

адвокат із сімейних справ Катерина Бєжанова!

Телефони:
Юридична консультація

Відправте заявку і я зв'яжуся з вами