Стягнення аліментів

Про послугу

Аліменти - це насамперед про гідне утримання та розвиток дітей чи батьків. Обов'язок за утриманням дітей або батьків дуже часто, на жаль, порушується людьми, на яких він покладений. У таких випадках без стягнення аліментів у судовому порядку не обійтися.

Існує два альтернативні способи стягнення аліментів у суді - у наказовому порядку шляхом подання до суду заяви про видачу судового наказу або у загальному порядку шляхом подання позову про стягнення аліментів до суду.

Звернення до суду з вимогою про видачу судового наказу є оптимальним у тих випадках, коли сам обов'язок за змістом є безспірним і вам достатньо отримати мінімально гарантований законодавством розмір аліментів.

Якщо вам необхідно встановити факт батьківства/материнства або ви хочете стягнути суму аліментів вище встановленого мінімуму, то вам без варіантів необхідно звертатися до суду в загальному порядку шляхом подання позовної заяви. І якщо все зробити юридично грамотно, то отримати бажане рішення на вашу користь і направити його на виконання можна досить швидко.

 

Стягнення аліментів через суд в Україні без присутності клієнта

Останнім часом через перебування багатьох українців закордоном все частіше стала затребуваною послуга зі стягнення аліментів без особистої присутності. Люди не маючи можливості забезпечити свою фізичну явку до суду або не бажаючи витрачати на це свій час та гроші, коли це можна зробити без особистої присутності, все більше вважають за краще довірити цю справу адвокату. Такий варіант співпраці не те, що можливий, а дуже популярний у моїй практиці. Буду рада і вам допомогти!

 

Послуга зі стягнення аліментів через суд передбачає правовий аналіз ситуації клієнта, надання консультації клієнту з опрацюванням стратегії роботи у майбутньому. Також у разі потреби я проводжу збір доказів, необхідних для звернення до суду.

Надалі я готую та подаю необхідні документи до суду. За потреби також супроводжую клієнта на етапі виконання судового рішення.

 

Про моїх клієнтів

Більшість моїх клієнтів це батьки, зазвичай жінки, які звертаються за допомогою стягнути аліменти на неповнолітніх дітей. Найчастіше, після отримання первинної консультації, клієнти вважають за краще йти шляхом стягнення аліментів через суд у наказному порядку - швидкість розгляду справи судом та розгляд справи без явки батьків дитини до суду стають вирішальними під час виборів стратегії роботи.

Також неодноразово до мене зверталися клієнти із проханням допомогти стягнути аліменти з іноземного громадянина. У таких ситуаціях варто враховувати такий нюанс як дію щодо кожного з подружжя законодавства країни їхнього громадянства та погодьтеся, що без допомоги профільного юриста тут не обійтися. З чим можу допомогти вам я.

 

Чому клієнти довіряють роботу мені

ясність та відкритість у роботі

об'єктивність в оцінці перспектив роботи

оперативність надання послуг

не завищені ціни

завжди на зв'язку з клієнтом

мій клієнт завжди в курсі того на якому етапі виконання послуги, що надається йому

великий досвід роботи у своїй сфері

робота на результат.

 

Вартість послуги

Вартість послуги зі стягнення аліментів через суд залежить від узгодженої з клієнтом стратегії та обсягу роботи, які мені належить зробити в рамках нашої співпраці. Тому пропоную вам зв'язатися зі мною та обговорити всі деталі вашої ситуації та побажань, після чого я зможу озвучити конкретну вартість моїх послуг. Попередня консультація безкоштовна.

У вартість послуги не включено витрати на сплату судового збору. Усі реквізити на оплату судового збору з прорахунком його суми я вам надаю.

З розцінками на мої послуги ви можете ознайомитися на сторінці "Прайс" мого сайту.

Додатково зазначу, що чинне законодавство надає можливість за результатами розгляду справи в суді покласти всі ваші судові витрати, зокрема судовий збір та витрати на правову допомогу, на відповідача у справі.

 

Які документи потрібні від вас

копії паспорта кожного з подружжя

ІПН кожного з подружжя

свідоцтво про шлюб

свідоцтво про народження дитини

довідку органів місцевого самоврядування, ОСББ, про осіб, які проживають за місцем проживання

довідка про доходи з місця роботи платника аліментів (по можливості). довідка про доходи з місця роботи платника аліментів (по можливості).

 

Алгоритм роботи з вами

від моменту звернення та до отримання результату

1. Ваше звернення до мене зручним для вас способом.

2. Мій зворотний зв'язок з вами та обговорення з вами всіх нюансів подальшої співпраці.

3. Затребування необхідного від вас пакета документів, проведення аналізу ситуації та узгодження з клієнтом стратегії роботи.

4. Підписання договору та виставлення рахунку на оплату моїх послуг.

5. Написання та подання необхідних документів до суду.

6. Представництво ваших інтересів у суді до моменту винесення рішення судом.

7. Отримання виконавчих листів та направлення судового рішення на виконання.

8. Моя вам подяка за можливість співпрацювати з вами і ваша мені - за оперативність та якість роботи.

 

Ви бажаєте стягнути аліменти через суд? Тоді ви зараз на правильному шляху, перебуваючи на моєму сайті. Я ціную кожного клієнта, можливість та час роботи з ним.

Головне для мене, щоб ви отримали бажаний результат і надійного знайомого адвоката в моїй особі до якого ви зможете звернутися за юридичною допомогою надалі і якого ви рекомендуватимете знайомим.

Зв'язатися зі мною ви можете за номером телефону, вказаним нижче, у тому числі через Viber, WhatsApp або Telegram. Також ви можете заповнити форму зворотнього зв'язку внизу цієї сторінки сайту, і я зв'яжуся з вами в найкоротші терміни.

 

З повагою та настроєм на подальшу співпрацю

адвокат із сімейних справ Катерина Бєжанова!

Телефони:
Юридична консультація

Відправте заявку і я зв'яжуся з вами