Розірвання шлюбу черз суд в Україні

Про послугу

Шлюбні судові процеси, як правило, супроводжуються напруженістю, конфліктами, суперечками та непорозумінням між подружжям. У таких ситуаціях потрібно давати об'єктивну оцінку ситуації та покладатися на тверезий розум, що на емоціях важко зробити. Допомога адвоката у сімейних справах у таких ситуаціях неоціненна та допоможе розірвати шлюб максимально швидко та безболісно.

Важливо враховувати, що, коли в подружжя є неповнолітні діти або один із подружжя заперечує проти офіційного припинення подружніх відносин, то розірвання шлюбу відбувається в судовому порядку. У такому разі датою припинення шлюбу буде дата набрання рішенням законної сили.

За встановленими правилами судовий процес по розірванню шлюбу триває до двох місяців з дати подання позовної заяви до суду. На практиці такий процес може тривати довше, залежно від завантаженості судді у вашій справі.

Розірвання шлюбу через суд в Україні без присутності клієнта

Останнім часом через перебування багатьох українців закордоном все частіше стала затребуваною послуга з розірвання шлюбу без присутності подружжя. Люди, не маючи можливості забезпечити свою фізичну явку до суду або не бажаючи витрачати на це свій час та гроші, коли це можна зробити без особистої присутності, все більше вважають за краще довірити цю справу адвокату.

З виїздом за кордон часто складається так, що подружжя припиняє підтримувати стосунки і зв'язок або навіть взагалі не має жодної інформації про те, де і з ким проживає їх чоловік (дружина). Відповідно до вимог для розірвання шлюбу у позасудовому порядку потрібно, щоб у РАГС одночасно з'явилися обоє - і чоловік, і жінка - і не раз. І якщо це зробити неможливо, то у таких ситуаціях розірвання шлюбу відбувається через суд. У суді ж ваша особиста явка та іншого із подружжя не обов'язкова – розлучення можна оформити без приїзду в Україну через представника – адвоката у сімейних справах.

Послуга розірвання шлюбу в Україні включає підготовку та подання позову про розлучення до суду, контроль за станом справи в суді, підготовку та подання необхідних запитів, заяв та клопотань, мою участь у судових засіданнях, отримання рішення суду на руки.

Про моїх клієнтів

Це люди, які прийняли категоричне рішення про розірвання шлюбу та готові довірити весь процес та юридичний клопіт мені – адвокату у сімейних справах.

За послугою розірвання шлюбу в Україні до мене все частіше звертаються українці, які перебувають за кордоном. Причини для цього різні, але як правило все зводиться до забезпечення особистої безпеки. Також розірвання шлюбу за допомогою адвоката без особистого приїзду в Україну є значно швидшим і дозволяє заощадити кошти.

Також часто у моїй роботі зустрічаються ситуації, коли одним із подружжя є іноземцем. У таких ситуаціях варто враховувати такий нюанс як дію щодо кожного з подружжя законодавства країни їхнього громадянства та погодьтеся, що без допомоги профільного юриста тут не обійтися. З чим можу допомогти вам я.

Чому клієнти довіряють роботу мені

 • ясність та відкритість у роботі;
 • об'єктивність в оцінці перспектив роботи;
 • оперативність надання послуг;
 • не завищені ціни;
 • завжди на зв'язку з клієнтом;
 • мій клієнт завжди в курсі того на якому етапі виконання послуги, що надається йому;
 • великий досвід роботи у своїй сфері;
 • робота на результат.

Вартість послуги

Із вартістю моїх послуг із розірвання шлюбу в Україні ви може на сторінці "Прайс" мого сайту. Оплата попередня.

У вартість послуги не включено витрати на сплату судового збору. Усі реквізити на оплату судового збору з прорахунком його суми я вам надаю.

Додатково зазначу, що чинне законодавство надає можливість за результатами розгляду справи в суді покласти всі ваші судові витрати, зокрема судовий збір та витрати на правову допомогу, на відповідача у справі.

Які документи потрібні від вас

 • оригінал свідоцтва про шлюб (за потреби допомагаю повторно отримати свідоцтво;
 • копія паспорта та ІПН обох подружжя;
 • копія свідоцтва про народження дітей.

Алгоритм роботи з вами від моменту звернення та до отримання результату

 1. Ваше звернення до мене зручним для вас способом.
 2. Мій зворотний зв'язок з вами та обговорення з вами всіх нюансів подальшої співпраці.
 3. Затребування необхідного від вас пакета документів, проведення аналізу ситуації та узгодження з клієнтом стратегії роботи.
 4. Підписання договору та виставлення рахунку на оплату моїх послуг.
 5. Написання та подання позовної заяви до суду.
 6. Представництво ваших інтересів у суді до моменту винесення рішення судом.
 7. Отримання виконавчих листів та направлення судового рішення на виконання.
 8. Моя вам подяка за можливість співпрацювати з вами і ваша мені - за оперативність та якість роботи.

Ви хочете розірвати шлюб в Україні без особистої участі у суді? Тоді ви зараз на правильному шляху, перебуваючи на моєму сайті. Я ціную кожного клієнта, можливість та час роботи з ним.

Головне для мене, щоб ви отримали бажаний результат і надійного знайомого юриста в Україні в моїй особі, до якого ви зможете звернутися за юридичною допомогою надалі і якого ви рекомендуватимете знайомим.

Зв'язатися зі мною ви можете за номером телефону, вказаним нижче, у тому числі через Viber, WhatsApp або Telegram. Також ви можете заповнити форму зворотнього зв'язку внизу цієї сторінки сайту.

З повагою та настроєм на подальшу співпрацю адвокат у сімейних спорах Катерина Бєжанова!

Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×