Складання договору про поділ майна

Про послугу

Судові процеси по розподілу майна між подружжям, як правило, супроводжуються напруженістю, конфліктами, суперечками та непорозумінням між подружжям і тривають роками. Але є і більш швидкі і не менш ефективні способи поділу майна подружжя - йдеться про укладання договору про поділ майна.

Щоб укласти угоду про поділ майна насамперед подружжя має досягти компромісу щодо розподілу між собою набутого під час шлюбу майна. І це не обов'язково розподіл всього навпіл як це передбачає законодавство - подружжя має право визначити на власний розсуд майно або частки майна, які кожен залишає у своїй власності.

Щодо процедурних особливостей варто відзначити, що такий договір може бути укладений як після розірвання шлюбу, так і під час перебування пари в шлюбі.

Також необхідно нотаріально завіряти такий договір. Метою нотаріального посвідчення договору є попередження можливих заперечень у майбутньому однією із сторін договору щодо самого факту підписання такого договору. Крім того, після нотаріального засвідчення нотаріус також вносить зміни до реєстрів щодо зміни правовласника того чи іншого майна.

І навіть якщо один із подружжя потім забажає піти до суду та по-іншому розподілити майно, то наявність раніше укладеного договору про поділ майна стане вагомим аргументом у суді.

Послуга по складанню договору про поділ майна передбачає проведення попередньої консультації подружжя перед укладанням договору, безпосереднє складання договору про поділ майна, ознайомлення та роз'яснення подружжю умов договору, редагування умов договору відповідно до побажань клієнтів та супровід під час безпосереднього підписання договору у нотаріуса.

Про моїх клієнтів

Як правило, за укладенням договору про поділ майна до мене звертається вже колишнє подружжя, яке готове вести конструктивний діалог один з одним та в договірному порядку розділити майно набуте під час перебування у спільному шлюбі. І це не завжди поділ навпіл як це передбачено законодавством.

У моїй практиці колишнє подружжя при розподілі майна між собою, як правило, керується тим, яку долю взяв кожен із подружжя у придбанні кожного окремо взятого майна - квартири, машини, частки у бізнесі, земельної ділянки тощо. Також сторони за договором намагаються розподілити майно таким чином, щоб кожен із подружжя залишився одноосібним правовласником майна, що залишає за собою.

Чому клієнти довіряють роботу мені

 • ясність та відкритість у роботі;
 • оперативність надання послуг;
 • не завищені ціни;
 • завжди на зв'язку з клієнтом;
 • мій клієнт завжди в курсі того на якому етапі виконання послуги, що надається йому;
 • великий досвід роботи у своїй сфері.

Вартість послуги

Вартість послуги зі складання договору про поділ майна подружжя залежить від узгодженого з клієнтом обсягу роботи, що визначається кількістю умов, які потрібно прописати у договорі. Тому пропоную вам зв'язатися зі мною та обговорити всі можливі варіанти та ваші побажання, після чого я зможу озвучити конкретну вартість моїх послуг.

З розцінками на мої послуги ви можете ознайомитися на сторінці "Прайс" мого сайту.

Також вам потрібно врахувати необхідність здійснення витрат на нотаріальні послуги.

Які документи потрібні від вас

 • копії паспорта кожного з подружжя;
 • ІПН кожного з подружжя;
 • копія свідоцтво про розірвання шлюбу;
 • копії правовстановлюючих документів на майно, що підлягатиме розділу.

Алгоритм роботи з вами від моменту звернення та до отримання результату

 1. Ваше звернення до мене зручним для вас способом.
 2. Мій зворотний зв'язок з вами та обговорення з вами всіх нюансів подальшої співпраці.
 3. Затребування необхідного від вас пакета документів, проведення аналізу ситуації та узгодження з клієнтом умов договору про поділ майна для подальшого його складання.
 4. Виставлення рахунку на оплату послуг.
 5. Складання договору про поділ майна.
 6. Узгодження з вами умов проекту договору про розподіл майна з подальшим внесенням поправок за потреби.
 7. Супровід укладання договору у нотаріуса.
 8. Моя вам подяка за можливість співпрацювати з вами і ваша мені - за оперативність та якість роботи.

Ви хочете укласти договір про розподіл майна? Тоді ви зараз на правильному шляху, перебуваючи на моєму сайті. Я ціную кожного клієнта, можливість та час роботи з ним.

Головне для мене, щоб ви отримали бажаний результат і надійного знайомого адвоката в моїй особі до якого ви зможете звернутися за юридичною допомогою надалі і якого ви рекомендуватимете знайомим.

Зв'язатися зі мною ви можете за номером телефону, вказаним нижче, у тому числі через Viber, WhatsApp або Telegram. Також ви можете заповнити форму зворотнього зв'язку внизу цієї сторінки сайту, і я зв'яжуся з вами в найкоротші терміни.

З повагою та настроєм на подальшу співпрацю адвокат з сімейного права Катерина Бєжанова!

Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×