Отримання дозволу на працевлаштування в Україні
Про послугу
Відповідно до встановлених вимог іноземні громадяни та особи без громадянства можуть працевлаштуватися в Україні лише за умови отримання дозволу на працевлаштування. Водночас дозвіл на роботу є підставою для отримання візи та посвідки на проживання в Україні.
Варто одразу наголосити, що дозвіл на роботу для іноземців оформляється в Україні роботодавцем, а не самим іноземним громадянином. Іноземець лише надає необхідні документи та проходить медогляд. При цьому дозвіл видається на конкретну особу щодо конкретної посади, на яку оформляється іноземець.
Необхідний пакет документів подається до центру зайнятості. За результатом розгляду документів видається дозвіл на працевлаштування для іноземців строком до 3 років. Строк дії дозволу залежить від посади на яку призначатиметься іноземець і може бути продовжений необмежену кількість разів.
Будьте уважними, адже отримання дозволу на роботу іноземних громадян в Україні є обов'язковим не для всіх іноземців. До категорії професій для яких не потрібне отримання дозволу належать іноземці, що постійно проживають в Україні, співробітники закордонних ЗМІ та представництв, артисти, спортсмени, учасники реалізації міжнародних проектів, запрошені для викладання у вузах.
У той же час, у жодному разі не варто нехтувати вимогою про отримання дозволу на працевлаштування іноземного громадянина, оскільки в противному випадку ви ризикуєте отримати штраф, розмір якого може досягти 134 тис. грн (сума вказана станом на кінець 2022 року).
Послуга з отримання дозволу на працевлаштування в Україні включає консультування з усіх питань, що виникають у клієнта, підготовка пакету документів необхідного для подання роботодавцем до центру зайнятості, подання документів за довіреністю та отримання дозволу.
Про моїх клієнтів
Процедура отримання дозволу на працевлаштування в Україні є досить важкою особливо для тих, хто зіткнувся з нею вперше і не має необхідних юридичних знань та досвіду. Причинами цього є як надзвичайно суворі вимоги до оформлення документів, так і часові витрати - без 5-6 візитів до центру зайнятості не обійтися.
За послугою отримання дозволу на працевлаштування до мене звертаються клієнти, які готові довірити турботи про дотримання всіх процедурних вимог досвідченому юристу - як іноземні громадяни, так і їхні роботодавці – юридичні особи та ФОПи.
Чому клієнти обирають мене для співпраці
- ясність та відкритість у роботі;
- оперативність надання послуг;
- надання послуг без вашої присутності, черг та витрачання часу;
- не завищені ціни;
- завжди на зв'язку з клієнтом;
- мій клієнт завжди в курсі того на якому етапі виконання послуги, що надається йому;
- великий досвід роботи у своїй сфері;
- робота на результат із подальшим зверненням клієнта для надання інших юридичних послуг.
Вартість послуги
Вартість моїх послуг з оформленн дозволу на працевлаштування в Україні ви можете переглянути на сторінці "Прайс" на моєму сайті. Оплата попередня.
Консультування з питань отримання дозвялу на працевлаштування в Україні може бути оплачено окремо. Під час консультації ви отримаєте підбір оптимальних умов для працевлаштування іноземця, а також практичні поради щодо оформлення дозволу.
Якщо ви в подальшому вирішите замовити повний супровід оформлення дозволу, я відніму вартість раніше оплаченої консультації від вартості повного супроводу оформлення дозволу з працевлаштування.
Додатково оплаті також підлягає підготовка проекту трудового договору (контракту) з іноземцем, якщо у роботодавця такого немає.
У вартість послуг не входять витрати на послуги перекладу та нотаріальні послуги – вони оплачуються окремо.
Також законодавчо передбачено державний платіж за видачу дозволу на працевлаштування України. Його розмір залежить від того, на який термін передбачається видача дозволу:
- терміном до 6 місяців - 7 443 грн.
- на строк від 6 місяців до 1 року – 12 405 грн.
- на строк від одного до двох років – 19 848 грн.
- на строк від двох до трьох років – 24 810 грн.
Які документи потрібні від вас
- Довіреність від роботодавця;
- Нотаріально засвідчена копія паспорта іноземного громадянина;
- Два кольорових фото 3,5 х 4,5 см.;
- Проект трудового договору (контракту) за наявності такого.
Залежно від ситуації можуть бути потрібні додаткові документи або вимоги до наведених вище документів. Усі нюанси щодо вашої ситуації я з'ясовую під час першого спілкування з вами.
Алгоритм роботи з вами від моменту звернення та до отримання результату
1. Ваше звернення до мене зручним для вас способом.
2. Мій зворотний зв'язок з вами та обговорення з вами всіх нюансів подальшої співпраці.
3. Затребування необхідного від вас пакета документів та виставлення рахунку на оплату моїх послуг.
4. Підготовка необхідного для отримання дозволу на працевлаштування в Україні пакета документів та замовлення перекладу документів українською мовою.
5. Подача пакета документів до центру зайнятості.
6. Отримання мною дозволу з подальшою передачею його вам.
7. Моя вам подяка за можливість співпрацювати з вами і ваша мені - за оперативність та якість роботи.
Ви хочете отримати дозвіл на працевлаштування в Україні та при цьому заощадити власний час та кошти? Тоді ви зараз на правильному шляху, перебуваючи на моєму сайті. Я ціную кожного клієнта, можливість та час роботи з ним.
Головне для мене, щоб ви отримали бажаний результат і надійного знайомого юриста в Україні в моїй особі, до якого ви зможете звернутися за юридичною допомогою надалі і якого ви рекомендуватимете знайомим.
Зв'язатися зі мною ви можете за номером телефону, вказаним нижче, у тому числі через Viber, WhatsApp або Telegram. Також ви можете заповнити форму зворотнього зв'язку внизу цієї сторінки сайту, і я зв'яжуся з вами в найкоротші терміни.
З повагою та настроєм на подальшу співпрацю адвокат Катерина Бєжанова!