Реєстрація бізнеса в Україні для іноземців

Про послугу

У зв'язку зі зниженням податкового навантаження на підприємців в Україні реєстрація бізнесу в Україні стає дедалі актуальнішою. Особливо актуально це для іноземних громадян, які шукають нові країни зі зручними умовами для підприємництва з метою масштабування вже існуючого бізнесу в інших країнах.

Крім того, реєстрація бізнесу в Україні є однією із законних та частих у використанні підстав для легалізації перебування іноземних громадян в Україні.

Найбільш оптимальною формою для реєстрації бізнесу в Україні є реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Для реєстрації ТОВ достатньо наявність одного засновника. При цьому, не встановлено жодних вимог для розміру статутного капіталу, тому достатнім буде передбачити та внести мінімальну суму, яка для вас буде оптимальною.

Попередньо перед реєстрацією фірми необхідно визначити оптимальну для вас систему оподаткування, яка не встановлена імперативно, а може бути обрана вами з урахуванням плюсів та мінусів умов перебування на тій чи іншій системі оподаткування. При цьому, попередньо потрібно визначити види діяльності щодо яких реєструватиметься фірма.

Відкрити фірму в Україні можна без особистої присутності іноземного громадянина – власника майбутнього бізнесу. Тому на етапі реєстрації ТОВ ваша особиста явка не є обов'язковою, достатньо наявності необхідних від вас документів, серед яких довіреність на проведення реєстраційних та пов'язаних з ними дій.

Варто також бути уважним, адже іноземний громадянин - власник фірми, що реєструється, в результаті стає тільки засновником компанії. Директором відповідно до вимог українського законодавства має бути або громадянин України, або іноземець, який має посвідку на проживання в Україні.

 

Послуга з реєстрації бізнесу в Україні для іноземця включає консультування з усіх питань, що виникають у клієнта, підбір кодів видів діяльності та оптимальної системи оподаткування, підготовка та подання пакета документів реєстратору, отримання реєстраційних документів.

 

Про моїх клієнтів

Процедура реєстрації ТОВ в Україні пов'язана з оформленням низки документів до яких встановлені жорсткі законодавчі вимоги, у зв'язку з чим вона вважається досить важкою особливо для тих, хто зіткнувся з нею вперше і не має необхідних юридичних знань та досвіду.

У моїй практиці були випадки, коли клієнти до звернення до мене намагалися самі розібратися у всіх процедурних моментах, складали та подавали пакет документів реєстратору. Як результат вони отримували витрачений час, зіпсовані нерви та рішення реєстратора про відмову в реєстрації ТОВ.

За послугою реєстрації ТОВ в Україні до мене звертаються люди, які готові довірити турботи про дотримання всіх процедурних вимог досвідченому юристу. Найчастіше це іноземні громадяни, котрі бажають зареєструвати фірму під ключ без особистої явки в Україну.

 

Чому клієнти довіряють роботу мені

ясність та відкритість у роботі

оперативність надання послуг

надання послуг без вашої присутності, черг та витрачання часу

не завищені ціни

завжди на зв'язку з клієнтом

мій клієнт завжди в курсі того, на якому етапі виконання надаваної йому послуги

великий досвід роботи у своїй сфері

робота на результат із подальшим зверненням клієнта для надання інших юридичних послуг

 

Вартість послуги

Вартість моїх послуг з реєстрації ТОВ в Україні під ключ ви можете переглянути на сторінці "Прайс" мого сайту. Оплата попередня.

Консультування з питань реєстрації ТОВ в Україні може бути оплачено окремо. Під час консультації ви отримаєте підбір оптимальних умов для реєстрації фірми в Україні, а також практичні поради щодо оформлення необхідного для подання реєстратору пакета документів. 

Якщо ви в подальшому вирішите замовити повний супровід реєстрації бізнесу в Україні, я відніму вартість раніше оплаченої консультації від вартості повного супроводу під ключ.

У вартість послуг не входять витрати на послуги перекладу та нотаріальні послуги – вони оплачуються окремо.

Жодних державних платежів законодавством не передбачено.

 

Які документи потрібні від вас

1.Нотаріально завірена довіреність на проведення реєстраційних та пов'язаних з ними дій.

2.Нотаріально засвідчені копії паспорта.

 

Також необхідно буде вказати інформацію про:

1. бажану назву ТОВ

2. сфери діяльності ТОВ

3. адресу реєстрації ТОВ

4. контактні дані ТОВ (номер телефону та адреса електронної пошти)

5. свій ІПН в Україні як засновника

6. адреса проживання засновника

7. інформацію про директора (копії сторінок паспорта або посвідки на проживання, ІПН, адресу проживання, номер телефону).

 

У разі відсутності ІПН або адреси місцезнаходження компанії, я можу вам допомогти в їхньому оформленні.

 

Алгоритм роботи з вами

від моменту звернення та до отримання результату

1. Ваше звернення до мене зручним для вас способом.

2. Мій зворотний зв'язок з вами та обговорення з вами всіх нюансів подальшої співпраці.

3. Затребування необхідного від вас пакета документів та виставлення рахунку на оплату моїх послуг.

4. Підготовка необхідного для реєстрації ТОВ в Україні пакета документів та замовлення перекладу документів українською мовою.

5. Подання пакета документів реєстратору.

6. Отримання витягу з державного реєстру України про реєстрацію компанії з подальшою передачею його вам.

7. Моя вам подяка за можливість співпрацювати з вами і ваша мені - за оперативність та якість роботи.

 

Ви хочете зареєструвати ТОВ в Україні та при цьому заощадити власний час та кошти? Тоді ви зараз на правильному шляху, перебуваючи на моєму сайті. Я ціную кожного клієнта, можливість та час роботи з ним.

Головне для мене, щоб ви отримали бажаний результат і надійного знайомого юриста в Україні в моїй особі, до якого ви зможете звернутися за юридичною допомогою надалі і якого ви рекомендуватимете знайомим.

Зв'язатися зі мною ви можете за номером телефону, вказаним нижче, у тому числі через Viber, WhatsApp або Telegram. Також ви можете заповнити форму зворотнього зв'язку внизу цієї сторінки сайту, і я зв'яжуся з вами в найкоротші терміни.

 

З повагою та настроєм на подальшу співпрацю

адвокат Катерина Бєжанова!

Телефони:
Юридична консультація

Відправте заявку і я зв'яжуся з вами