Скадання шлюбного договору

Про послугу

Подружні відносини часом на момент укладення шлюбу та в процесі подружнього життя мають різний ступінь довіри, поваги та визнання парою один одного. І при укладенні шлюбу підписання шлюбного договору може здатися недоречним і таким, що свідчить про нещирі почуття та низьку довіру між подружжям.

У цьому контексті укладання шлюбного договору це раціональний крок подружжя, який навіть більше говорить про ступінь порозуміння та довіри в парі, ніж шлюбна обітниця. Обіцянка жити довго і щасливо існує у моменті без будь-яких гарантій у разі його порушення, а шлюбний договір це про реальні стосунки та гарантії на майбутнє.

Укладення шлюбного договору це не новинка для українського законодавства і часто є поширеною серед людей, які мають власний бізнес, майно чи доходи, які вони отримували як до шлюбу, так планую одержувати й у шлюбі.

У шлюбному договорі подружжя може у юридичної площині визначити для себе способи вирішення багатьох питань, які рано чи пізно можуть виникнути між ними. Важливо, що текст шлюбного договору обмежується вирішенням виключно майнових питань - щодо майна, що виникло в подружжя до, під час та після укладання шлюбу.

У шлюбному договорі подружжя може визначити, зокрема:

яке майно придбане у шлюбі вважатиметься загальним майном подружжя, яке - особистим кожного;

порядок користування майном придбаним до та під час шлюбу;

права на інвестиції зроблені під час шлюбу та дивіденди від частки у бізнесі;

порядок ведення та користування сімейним бюджетом;

розподіл витрат між подружжям у шлюбі;

розподіл обов'язків за кредитами та іншими зобов'язаннями взятими на себе подружжям під час шлюбу;

питання утримання та аліментів на дітей у разі розлучення.

Перелік таких питань необмежений - ви маєте право визначити ті умови, які цікавлять вас і будуть найбільш оптимальними для вас. Крім того, ви маєте право вносити зміни до умов шлюбного договору або зовсім його розірвати.

Також будьте уважні, що укладення шлюбного договору неможливе між подружжям, яке перебуває у цивільному шлюбі. Обов'язковою умовою є наявність зареєстрованого шлюбу або подання заяви до РАГСу.

Обов'язкова вимога до шлюбного договору – його нотаріальне засвідчення.

Послуга складання шлюбного договору передбачає:

первинну попередню консультацію пари перед укладенням шлюбного договору, безпосереднє укладання шлюбного договору, ознайомлення та роз'яснення подружжю умов шлюбного договору, редагування умов договору відповідно до побажань клієнтів та супровід під час безпосереднього підписання договору.

 

Про моїх клієнтів

Найчастіше до мене за укладенням шлюбного договору звертаються подружжя, у якого є власні заощадження, майно, інвестиції або бізнес і які бажають визначити як дохід від усього нажитого непосильною працею кожного окремо буде розподілятися в парі.

Дуже часто це також ті ситуації, коли один із подружжя є іноземцем. У таких ситуаціях варто враховувати такий нюанс як дію щодо кожного з них законодавства країни їхнього громадянства та погодьтеся, що без допомоги профільного юриста тут не обійтися. З чим можу допомогти вам я.

 

Чому клієнти довіряють роботу мені

ясність та відкритість у роботі

оперативність надання послуг

не завищені ціни

завжди на зв'язку з клієнтом

мій клієнт завжди в курсі того на якому етапі виконання послуги, що надається йому

великий досвід роботи у своїй сфері

 

Вартість складання шлюбного договору

Вартість послуги зі складання шлюбного договору залежить від узгодженого з клієнтом обсягу роботи, що визначається кількістю умов, які потрібно прописати у договорі. Тому пропоную вам зв'язатися зі мною та обговорити всі можливі варіанти та ваші побажання, після чого я зможу озвучити конкретну вартість моїх послуг.

З розцінками на мої послуги ви можете ознайомитися на сторінці "Прайс" мого сайту.

Також потрібно врахувати необхідність здійснення витрат на нотаріальні послуги.

 

Які документи потрібні від вас

копії паспорта кожного з подружжя

ІПН кожного з подружжя

свідоцтво про укладення шлюбу або довідка про подання заяви до РАГСу

свідоцтво про народження дитини, якщо у шлюбному договорі будуть зазначені питання щодо дитини.

Додатково також потрібно буде надати нотаріусу документи, що встановлюють право власності на конкретне майно, яке переходитиме у власність одного з подружжя або підлягатиме розділу.

 

Алгоритм роботи з вами

від моменту звернення та до отримання результату

1. Ваше звернення до мене зручним для вас способом.

2. Мій зворотний зв'язок з вами та обговорення з вами всіх нюансів подальшої співпраці.

3. Затребування необхідного від вас пакета документів, проведення аналізу ситуації та узгодження з клієнтом умов шлюбного договору для подальшого його складання.

4. Виставлення рахунку на оплату послуг.

5. Складання шлюбного договору.

6. Узгодження з вами умов проекту шлюбного договору з подальшим внесенням поправок за потреби.

7. Супровід укладання договору у нотаріуса.

8. Моя вам подяка за можливість співпрацювати з вами і ваша мені - за оперативність та якість роботи.

 

Ви хочете укласти шлюбний договір? Тоді ви зараз на правильному шляху, перебуваючи на моєму сайті. Я ціную кожного клієнта, можливість та час роботи з ним.

Головне для мене, щоб ви отримали бажаний результат і надійного знайомого адвоката в моїй особі до якого ви зможете звернутися за юридичною допомогою надалі і якого ви рекомендуватимете знайомим.

Зв'язатися зі мною ви можете за номером телефону, вказаним нижче, у тому числі через Viber, WhatsApp або Telegram. Також ви можете заповнити форму зворотнього зв'язку внизу цієї сторінки сайту, і я зв'яжуся з вами в найкоротші терміни.

 

З повагою та настроєм на подальшу співпрацю

адвокат з сімейного права Катерина Бєжанова!

Телефони:
Юридична консультація

Відправте заявку і я зв'яжуся з вами